MansDarbs
« Uz sākumu  
MansDarbs.lv
border1border2border3 reklama3
  Uzņēmuma lietotāja profils


Iespējas portālā
» Vakances BEZMAKSAS ievietošana
» Karstās vakances ievietošana
» Karstās vakances EXTRA ievietošana
» Vakances publicēšana svešvalodā
» Vakances publicēšana daudzdzīvokļu namos Rīgā un karstā vakance portālā
» Vakances publicēšana laikrakstā 5MIN un karstā vakance portālā
» Banneru reklāma portālā
» Uzņēmuma vizītkarte
Pakalpojumi
» Pakalpojumi
Informācija par darba meklētājiem
» Darba meklētāju sludinājumi
» CV datu bāze
» Pa Amatiem
Likumdošana
» Jaunākais likumdošanā
» Likumi
» Normatīvie akti
Noderīgi raksti
» Darbinieku atlase
» Darbinieku motivācija
» Konfliktsituācijas
» Darba ikdiena
e-ziņas darba devējiemDarba meklētāju sludinājumi
Menestinssaulite@gmail.com | +37128993293 | Vitalijs Doroscenoks
Mekleju slauceja lopkopeja darbu
Sludinājums spēkā līdz 30-04-2019
dacesdarbi@inbox.lv | +37128862510
Meklēju darbu Rīgā, vēlams, mākslas un kultūras jomā (var būt biroja darbs kā arī radošs darbs). Man ir 38 gadi un esmu jauna darba meklējumos, ar vēlmi apgūt ko jaunu. Man ir 15 gadu pieredze biroja darbā, lietvedībā, valsts iestādē (lietvede, arhīva pārzine, dokumentu pārvaldības daļas vadītājas asistente). Par pienākumiem sīkāk CV. Ir iegūta vidējā speciālā izglītība šūšanas tehnoloģiju, dizaina jomā un nepabeigta augstākā izglītība uzņēmējdarbībā un vadībā. Šobrīd lūkojos mākslas un kultūras darba vides virzienā. Varu pilnvērtīgi izmantot uzkrāto pieredzi, veicot biroja darbus, kā arī labprāt ieguldītu savu enerģiju radošos procesos, līdz ar to vēlos būt tuvāk radošai videi, cilvēkiem un notikumiem. Tāds ir sirds aicinājums. Brīvajā laikā patīk ģenerēt idejas, radīt pašas izdomātas lietas no auduma, papīra un citiem materiāliem, izmantojot dažādas tehnikas un ietekmējoties no interneta dzīlēs izmeklētiem māksliniekiem. Saista interesantais un neparastais, arī abstraktais. Patīk gleznot, izšūt jauktu materiālu aplikācijas, veidot savus tēlus un darboties "papier mache" tehnikā (tas viss pagaidām ir hobija līmenī). Ir vēlme praktiski mācīties un satikt domu biedrus. Interesē izstādes dažādās mākslas un dizaina jomās. Ļoti mīlu bērnu zīmējumus :) Jaunie pienākumi var būt saistīti arī ar informācijas, datu un teksta ievadīšanu, asistēšanu, noformēšanu. Patīk roku darbs, tāpēc darbs varētu būt saistīts ar dekorāciju izveidošanu u. c. (varu būt iesākumā māceklis). Ņemot vērā, ka manas spējas izpausties angļu un krievu valodās ir samērā ierobežotas, (A līmenī) priecāšos par darbu latviskā vidē. Labprāt patstāvīgi plānoju un organizēju savu darbu. Esmu kārtību mīloša un uz rezultātu orientēta personība. Nebiedē darbs ar sīkām un smalkām detaļām. Kolektīvā ar mani ir viegli sastrādāties, vienmēr esmu novērtēta kā izpalīdzīga, sirsnīga, pozitīva un uzticama kolēģe. Ir saglabājušās darba rezultātu vērtēšanas anketas, kurās profesionālā darbība un personīgās īpašības novērtētas augstu. Izkopta runas un rakstīšanas kultūra. Manās interesēs ir atrast vietu starp jaukiem un interesantiem cilvēkiem, un ja Jums ir ieinteresējis mans sludinājums, gaidīšu piedāvājumus gan no uzņēmumiem, gan arī privāti. Meklēju pilna laika darbu, taču var būt arī nepilnas slodzes darbs, kā arī gabaldarbs vai darbs mājās. Izskatīšu dažādus variantus. Esmu gatava mācīties un sasniegt mērķi. Rakstiet man uz norādīto epastu. Pēc nepieciešamības nosūtīšu arī savu CV.
Sludinājums spēkā līdz 28-04-2019
dacesdarbi@inbox.lv | +37128862510
Meklēju darbu, vēlams, mākslas un kultūras jomā (var būt biroja darbs kā arī radošs darbs). Man ir 38 gadi un esmu jauna darba meklējumos, ar vēlmi apgūt ko jaunu. Man ir 15 gadu pieredze biroja darbā, lietvedībā, valsts iestādē (lietvede, arhīva pārzine, dokumentu pārvaldības daļas vadītājas asistente). Par pienākumiem sīkāk CV. Ir iegūta vidējā speciālā izglītība šūšanas tehnoloģiju, dizaina jomā un nepabeigta augstākā izglītība uzņēmējdarbībā un vadībā. Šobrīd lūkojos mākslas un kultūras darba vides virzienā. Varu pilnvērtīgi izmantot uzkrāto pieredzi, veicot biroja darbus, kā arī labprāt ieguldītu savu enerģiju radošos procesos, līdz ar to vēlos būt tuvāk radošai videi, cilvēkiem un notikumiem. Tāds ir sirds aicinājums. Brīvajā laikā patīk ģenerēt idejas, radīt pašas izdomātas lietas no auduma, papīra un citiem materiāliem, izmantojot dažādas tehnikas un ietekmējoties no interneta dzīlēs izmeklētiem māksliniekiem. Saista interesantais un neparastais, arī abstraktais. Patīk gleznot, izšūt jauktu materiālu aplikācijas, veidot savus tēlus un darboties "papier mache" tehnikā (tas viss pagaidām ir hobija līmenī). Ir vēlme praktiski mācīties un satikt domu biedrus. Interesē izstādes dažādās mākslas un dizaina jomās. Ļoti mīlu bērnu zīmējumus :) Jaunie pienākumi var būt saistīti arī ar informācijas, datu un teksta ievadīšanu, asistēšanu, noformēšanu. Patīk roku darbs, tāpēc darbs varētu būt saistīts ar dekorāciju izveidošanu u. c. (varu būt iesākumā māceklis). Ņemot vērā, ka manas spējas izpausties angļu un krievu valodās ir samērā ierobežotas, (A līmenī) priecāšos par darbu latviskā vidē. Labprāt patstāvīgi plānoju un organizēju savu darbu. Esmu kārtību mīloša un uz rezultātu orientēta personība. Nebiedē darbs ar sīkām un smalkām detaļām. Kolektīvā ar mani ir viegli sastrādāties, vienmēr esmu novērtēta kā izpalīdzīga, sirsnīga, pozitīva un uzticama kolēģe. Ir saglabājušās darba rezultātu vērtēšanas anketas, kurās profesionālā darbība un personīgās īpašības novērtētas augstu. Izkopta runas un rakstīšanas kultūra. Manās interesēs ir atrast vietu starp jaukiem un interesantiem cilvēkiem, un ja Jums ir ieinteresējis mans sludinājums, gaidīšu piedāvājumus gan no uzņēmumiem, gan arī privāti. Meklēju pilna laika darbu, taču var būt arī nepilnas slodzes darbs, kā arī gabaldarbs vai darbs mājās. Izskatīšu dažādus variantus. Esmu gatava mācīties un sasniegt mērķi. Rakstiet man uz norādīto epastu. Pēc nepieciešamības nosūtīšu arī savu CV.
Sludinājums spēkā līdz 28-04-2019
Menestinssaulite@gmail.com | +37128195029 | Vitalijs Doroscenoks
Mekleju slaucejas darbu
Sludinājums spēkā līdz 28-04-2019
Menestinssaulite @gmail.com | +37128195029 | Vitalijs Doroscenoks
VIRIETIS MEKLE SLAUCEJA DARBU
Sludinājums spēkā līdz 18-04-2019
penisularfinnance@gmail.com | +37126208208 | Saņemt aizdevumu 3% apmērā |
Mēs piedāvājam aizdevumus no 5 000 līdz 20 000 000 eiro ar procentu likmi 3% - spēja apvienot ātros aizdevumus vienā aizdevumā - an individuāls risinājums katrai situācijai e-pasts: penisularfinnance@gmail.com whatsapp: +918152903749
Sludinājums spēkā līdz 08-04-2019
jessicalanadia@gmail.com | +37151010829 | jessicalanadia |
Brand New Original Smartphone Apple iPhone 7 32gb 128gb 256gb Apple warranty : 12 Months Delivery FREE - DHL 2 / 3 DAY Info -- Jessica W.H.A.TS.A.P.P .....+ 337 51 101 829 eMAIL....jessicalanadia@gmail.com
Sludinājums spēkā līdz 07-04-2019
ziemelblazma@riga.lv | +37126856145
SIA „Dārzi un parki” k/p \"Ziemeļblāzma\" parkam vajadzīgi tehniskie strādnieki ar trimmerista tiesībām un prasmi strādāt ar mazo dārza tehniku (pūtēju, pļaujmašīnu, trimmeri).
Sludinājums spēkā līdz 04-04-2019
lia1232@inbox.lv | +37128992432
Mekleju dezurantes ,sarga darbu . Kartiga, atbildiga .
Sludinājums spēkā līdz 03-04-2019
ilondrys@inbox.lv | +37122127045 |
Meklēju prakses vietu grāmatvedībā - Līvānos, Jēkabpilī, Preiļos, Daugavpilī. Esmu 2 kursa studente, apgūstu \"Grāmatvedību un finanses\". Prakses datumi ir 25.03.2019. - 06.06.2019 (10 nedēļas). Priecāšos, ja varēs turpināt strādāt.
Sludinājums spēkā līdz 02-04-2019
 
1 - 10 (12) | Nākamā lapa »


Aptauja
Kā uzlabojusies Jūsu situācija darba tirgū salīdzinājumā ar krīzes sākumu?
 Uzlabojusies
 Neuzlabojusies
 Bez izmaiņām

  design_files_r

Ir jautājumi, ierosinājumi un sadarbības piedāvājumi?

info@mansdarbs.lv
 
 
on-line.lv Top.LV Latvijas Reitingi